پنجشنبه 31 مرداد 1392 ساعت 03:50 ب.ظ | | نوشته ‌شده توسط : کوثر گرافیک | ( نظرات )


javanenghelabi - shohada 187

در خاطــره ای از شهدا می خواندم که در یک عملــیاتی ، بعثی های عــراقی قصـد قیچی کــردن بچه ها را از پشــت سر در افــکار پلیدشــان می پروراندند. یک لشگــر حـدود ۷۰۰ نفری برای فــرار از کمـند عــراقی ها به سیــم خاردارهای عظیم و تیــزی برخورده اند…

چه کننــد؟

پشت سر لشگر عمــر سعد و پیش رو سیم خــاردارهی تیز و برنــده و بزرگ…

زمان اندک بود و هــرکسی هم جرات خوابـیدن روی ایـن سیم خــاردارها را نداشت…

ناگهــان

ناگهان دیدیــم یک نوجــوان ۱۳ سالــه قــدم نهــاد جلو…

با جسم نحیفـش بر روی انهــا دراز کشــید…

۷۰۰نفر انسان بالغ با ادوات نظامی مثل بی سیم و آر پی چی و سلاح و غذا و مهمات و…

بچه ها می خواستنــد ارام از روی کمــر ان بگــذرند ولی خـب نمیشــد

باید می دویدنــد

و چه کسی است که ندانــد در هنگام دویــدن فشار بیشتـری بر روی ….

۷۰۰نفر با گــریه از روی جسم آن شهـید رفتــند….

فرمانده آخــرین نفر بود

رفت

وقتی رد شد با خود گفت حتما آن جوان دیگر شهید شده است…

بدنشان را برگرداند

تمام بدن خونی و مجروح بود

زخم های که از سره این تیغ ها بر بدنش وارد شده است تا گوشت و استخوانش را درنوردیده

دیدم صدای نس کشدن ضعیف آن کودک می اید

گوشم را نزدیک گلویش کردم

گفت : حاجی همه رد شدند؟

با گریه گفتم : آره عــزیزم نگــران نبــاش

با سختی دوبـاره گفت : حـاجی سـلام مرا به امــام برسـون

بهش بگـو شرمنــده ام

بیش از ایـن نمی توانستـم برای ایشان و این انقلاب و جبهه ها کــاری بکنم

بگـو منو حلال کنـه و از من راضی باشـه

این را که گفـت گویی خـیالش راحــت شده باشـد

 نفسی کشیــد و….

برایم عجیب بود…

این نوجوان در هنگام عبور بچه های لشگر یک بار هم آه وناله نکــرد…

 

مدیر محتــرم وبلاگ سـلاله الزهــرا نیز مطلبی رابـرای ما ارسـال کــردند که نقـل آن خــالی از لطف نیســت :

سال ۷۴ بود و فصل پاییز،که در منطقه عملیات والفجر یک در فکه،میدان مینها را می گشتیم تا جاهای مشکوک را پیدا کنیم.

بعد از کانالی که برای مقابله با حمله بچه ها زده بودند،میدان مین وسیعی قرار داشت.

نزدیک که شدیم،با صحنه ای عجیب رو به رو شدیم. اول فکر کردیم لباس یا پارچه ای است که باد آورده،ولی که جلوتر که رفتیم متوجه شدیم شهیدی است که ظاهرا برای عبور نیروها از میان سیمهای خاردار،خود را روی آن انداخته است تا بقیه به سلامت بگذرند.

بند بند استخوانهای بدن داخل لباس قرار داشت و در غربتی دوازده ساله روی سیم خاردار دراز کشیده بود.

دوازده سال انتظاری که معبر میدان مین را هم به ما نشان می داد.

منبع: http://javanenghelabi.ir


http://s4.picofile.com/file/7743742468/babol101.gif
http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif مرتبط با: شهدا ,
دوشنبه 21 مرداد 1392 ساعت 10:41 ب.ظ | | نوشته ‌شده توسط : کوثر گرافیک | ( نظرات )
مقتدر مظلوم - دلیل بی حجابی

میگویی دلم پاک است ....
میگویم خواهرم از دل پاک عمل پاک هم برمی آید ....
میگویی من هم عفیف هستم ....
میگویم خواهرم تو مرتبه ای از عفت را داری ؛ مثلا اینقدر عفت داری که تن فروشی نکنی ،زنا نکنی اما زنای چشم چطور؟ با مرتبه کامل عفت کمی فاصله داری....
میگویی خب پسرها چرا جلوی نگاهشان را نمیگیرند؟
میگویم راست میگویی خواهرم ...
برادرم! با آزاد گذاشتن نگاه و اعتنا به جلب توجهات ، دلیل بی حجابی خواهرت نشو
منبع:http://www.mazloum.ir

http://s4.picofile.com/file/7743742468/babol101.gif


http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif
http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif برچسب‌ها: حجاب ,
شنبه 12 مرداد 1392 ساعت 01:19 ب.ظ | | نوشته ‌شده توسط : کوثر گرافیک | ( نظرات )
http://s3.picofile.com/file/7875932903/888888.jpg

ندیدم شهی در دلارایی تو
                          به قربان اخلاق مولایی تو
             تو خورشیدی و ذره پرورترینی
                                                 فدای سجایای زهرایی تو

DOWNLOAD

منبع:http://sayberi174.persianblog.irhttp://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif
چهارشنبه 9 مرداد 1392 ساعت 01:10 ب.ظ | | نوشته ‌شده توسط : کوثر گرافیک | ( نظرات )
http://s4.picofile.com/file/7871132896/Anti_israel_Qods_Day_1_.jpg

یهود و تحریف حقایق

همین قدر به شما بگویم امان از دست یهود كه بر سر دنیا از دست اینها چه آمد! یكى از كارهایى كه قرآن به اینها نسبت مى‏دهد كه هنوز هم ادامه دارد مسأله تحریف و قلب حقایق است. اینها شاید باهوش‏ترین مردم دنیا باشند؛ یك نژاد فوق العاده باهوش و متقلّب. این نژاد باهوش متقلّب همیشه دستش روى آن شاهرگهاى جامعه بشریت‏ است، شاهرگهاى اقتصادى و شاهرگهاى فرهنگى. اگر كسى بتواند تحریفهایى را كه اینها حتى در حال حاضر در تاریخها، جغرافیها و خبرهاى دنیا مى‏كنند [جمع آورى كند، كار مفیدى است‏]. البته عده‏اى این كار را كرده‏اند ولى نه به قدر كافى. الآن خبرگزاریهاى بزرگ دنیا- كه یكى از آن شاهرگهاى خیلى حساس است- به دست یهود مى‏چرخد، براى اینكه قضایا را تا حدى كه برایشان ممكن است آن‏طور كه خودشان مى‏خواهند به دنیا تبلیغ كنند و برسانند. در هر مملكتى اگر بتوانند، آن شاهرگها را، وسایل به قول امروزیها ارتباط جمعى مثل مطبوعات و به‏طور كلى آن جاهایى كه فكرها را مى‏شود تغییر داد، تحریف كرد، تبلیغ كرد و گرداند و نیز شاهرگهاى اقتصادى را [در دست مى‏گیرند]. و اینها از قدیم الایام كارشان این بوده. (1)

سرزنش یهود در قرآن

قرآن در یك جا مى‏فرماید: «افَتَطْمَعونَ انْ یُؤْمِنوا لَكُمْ وَ قَدْ كانَ فَریقٌ مِنْهُمْ یَسْمَعونَ كَلامَ اللَّهِ ثُمَّ یُحَرِّفونَهُ مِنْ بَعْدِ ما عَقَلوهُ وَ هُمْ یَعْلَمونَ.» «1»مسلمین! شما به ایمان اینها چشم [دارید]؟! آیا اینها را نمى‏شناسید؟! اینها همان كسانى هستند- یعنى الآن هم روح همان روح است و الّا كسى اجدادش فاسد باشند، دلیل فساد امروزش نمى‏شود؛ اینها همان روح اجداد خودشان را حفظ كرده‏اند- كه با موسى هم كه بودند، سخن خدا را كه مى‏شنیدند، وقتى كه بر مى‏گشتند آن را مطابق میل خودشان عوض مى‏كردند، نه از روى جهالت و نادانى، در كمال دانایى. تحریف و قلب حقایق، یكى از كارهاى اساسى یهود از چند هزار سال پیش تا امروز است. در میان هر قومى در لباس و زىّ خود آن قوم ظاهر مى‏شوند و افكار و اندیشه‏هاى خودشان را از زبان خود آن مردم پخش مى‏كنند، منویّات خودشان را از زبان خود آن مردم مى‏گویند. مثلًا مى‏خواهند میان شیعه و سنّى اختلاف بیندازند.نه این‏طور است كه خودش حرف بزند. یك سنّى پیدا مى‏كند و او شروع مى‏كند آنچه كه مى‏تواند علیه شیعه تهمت مى‏زند و دروغ مى‏گوید. (2)

ناراحتی پیامبر از یهود

اگر مى‏خواهیم به خودمان ارزش بدهیم، اگر مى‏خواهیم قیمت پیدا كنیم، اگر مى‏خواهیم در نزد خدا و پیغمبر خدا محترم باشیم، در نزد ملل جهان محترم باشیم، باید این اصل را زنده كنیم. اگر پیغمبر اسلام زنده مى‏بود، امروز چه مى‏كرد؟ درباره چه مسأله‏اى مى‏اندیشید؟ واللَّهِ و باللَّهِ قسم مى‏خورم كه پیغمبر اكرم در قبر مقدسش امروز از یهود مى‏لرزد. این یك مسأله دودوتا چهارتاست. اگر كسى نگوید، گناه كرده است.من اگر نگویم واللَّهِ مرتكب گناه شده‏ام، و هر خطیب و واعظى اگر نگوید مرتكب گناه شده است.(3)
قضیه فلسطین مربوط به یک ملت است
گذشته از جنبه اسلامى، فلسطین چه تاریخچه‏اى دارد؟ قضیه فلسطین مربوط به دولتى از دولتهاى اسلامى هم نیست؛ مربوط به یك ملت است، ملتى كه او را به زور از خانه‏اش بیرون كرده‏اند. تاریخچه فلسطین چیست؟ مدعى هستند كه در سه هزار سال پیش دو نفر از ما (داود و سلیمان) براى مدت موقتى در آنجا سلطنت كرده‏اند. تاریخ را بخوانید؛ در تمام این مدت دو سه هزار ساله، كِى بوده است كه سرزمین فلسطین به یهود تعلق داشته است؟ كِى بوده است كه بیشتر سرزمین فلسطین مال ملت یهود باشد؟آیا بیشتر سرزمین فلسطین از آنِ ملت یهود است؟ قبل از اسلام هم مال آنها نبود، بعد از اسلام هم مال آنها نبود. روزى كه مسلمین فلسطین را فتح كردند، فلسطین دراختیار مسیحیها بود نه در اختیار یهودیها. و اتفاقاً مسیحیها كه با مسلمین صلح كردند، یكى از مواردى كه در صلحنامه گنجاندند این بود كه شما یهود را در اینجا راه ندهید. گفتند: ما با شما زندگى مى‏كنیم ولى با یهود زندگى نمى‏كنیم. چطور شد كه یكدفعه نام وطن یهودى به خود گرفت؟(4)

نقشه اسرائیل بزرگ

این یهودیانى كه شما امروز اسمشان را مى‏شنوید: موشه دایان، زلى اشكول، گلدا مایر، زهرمار! آخر ببینید اینها از كجاى دنیا آمده‏اند؟! مدعى هستند كه این سرزمین، سرزمین ماست. امروز در حدود سه میلیون نفر مسلمان، آواره از خانه و زندگى‏شان هستند. هدف مگر تنها همین است كه یك دولت كوچك در آنجا تشكیل شود؟ خیلى اشتباه كرده‏اید، خیلى همه اشتباه مى‏كنیم. او مى‏داند كه یك دولت كوچك، بالأخره نمى‏تواند آنجا زندگى كند؛ یك اسرائیل بزرگ كه دامنه‏اش از این طرف شاید تا ایران خودمان هم كشیده شود. به قول عبدالرحمن فرامرزى این اسرائیلى كه من مى‏شناسم، فردا ادعاى شیراز را هم مى‏كند، مى‏گوید شاعرهاى خود شما همیشه در اشعارشان اسم شیراز را گذاشته‏اند مُلك سلیمان! هرچه بگویى آقا! آن تشبیه است، مى‏گوید سند از این بهتر مى‏خواهید؟! مگر ادعاى خیبر را كه نزدیك مدینه است، ندارند؟ مگر روزولت به پادشاه وقت عربستان سعودى پیشنهاد نداد كه شما بیایید این شهر را به اینها بفروشید؟ مگر اینها ادعاى عراق و سرزمینهاى مقدس شما را ندارند؟.(5)
شمر امروز را بشناس
واللَّهِ و باللَّهِ ما در برابر این قضیه مسؤولیم. به خدا قسم مسؤولیت داریم. به خدا قسم ما غافل هستیم. واللَّهِ قضیه‏اى كه دل پیغمبر اكرم را امروز خون كرده است، این قضیه است. داستانى كه دل حسین بن على را خون كرده، این قضیه است. اگر مى‏خواهیم به خودمان ارزش بدهیم، اگر مى‏خواهیم به عزادارى حسین بن على ارزش‏ بدهیم، باید فكر كنیم كه اگر حسین بن على امروز بود و خودش مى‏گفت براى من عزادارى كنید، مى‏گفت چه شعارى بدهید؟ آیا مى‏گفت بخوانید: «نوجوان اكبر من» یا مى‏گفت بگویید: «زینب مضطرّم الوداع، الوداع»؟! چیزهایى كه من (امام حسین) در عمرم هرگز به این‏جور شعارهاى پست كثیف ذلّت‏آور تن ندادم و یك كلمه از این حرفها را نگفتم. اگر حسین بن على بود مى‏گفت: اگر مى‏خواهى براى من عزادارى كنى، براى من سینه و زنجیر بزنى، شعار امروز تو باید فلسطین باشد. شمرِ امروز موشه دایان است. شمرِ هزار و سیصد سال پیش مُرد، شمرِ امروز را بشناس. امروز باید در و دیوار این شهر با شعار فلسطین تكان مى‏خورد. مرتّب دروغ در مغز ما كردند كه این یك مسأله داخلى است، مربوط به عرب و اسرائیل است. باز به قول عبدالرحمن فرامرزى اگر مربوط به اینهاست و مذهبى نیست، چرا یهودیان دیگر دنیا مرتب براى اینها پول مى‏فرستند؟.(6)

از مسلمانی خودمان خجالت بکشیم !

ما چه جوابى در مقابل اسلام و پیغمبر خدا داریم؟ آیا چند روز پیش در روزنامه نخواندید كه در سال گذشته یهودیان سایر نقاط دنیا، نه یهودیانى كه فعلًا شناسنامه اسرائیلى دارند، پانصد میلیون دلار براى اینها فرستادند كه با این پولها فانتوم بخرند و بر سر مسلمانان بمب بریزند؟! شنیده‏ام یهودیان ایران خودمان در سال گذشته معادل پول دو فانتوم فرستادند. سى و شش میلیون دلار پول از یهودیان ایران خودمان براى آنها به عنوان كمك رفت. و من آن یهودیها را به عنوان اینكه یهودى هستند ملامت نمى‏كنم، ما خودمان را باید ملامت كنیم. او به همكیشش كمك كرده است؛ با كمال افتخار پول مى‏فرستد، رسیدش هم از موشه دایان مى‏آید و آن را در بازار هم نشان مى‏دهد، مى‏گوید بیا رسیدش را ببین. مگر همین دو سه شب پیش ننوشتند (من بریده‏اش را از «اطلاعات» دارم) كه الآن فقط یهودیان مقیم امریكا روزى یك میلیون دلار به اسرائیل كمك مى‏كنند؟! آنوقت تلاش ما مسلمین در این زمینه چه بوده است؟به خدا خجالت دارد ما خودمان را مسلمان بدانیم، خودمان را شیعه على بن ابیطالب بخوانیم. اصلًا من باید بگویم بعد از این، داستانى را كه ما از على بن ابیطالب نقل مى‏كنیم، حرام است كه دیگر در منابر نقل كنیم كه روزى على بن ابیطالب شنید دشمن‏ به كشور اسلامى حمله كرده است: «وَ هذا أخوغامِدٍ وَ قَدْ وَرَدَتْ خَیْلُهُ الْانْبارَ». بعد فرمود: شنیده‏ام زینت یك زن مسلمان را یا زنى كه در حمایت مسلمانان است گرفته‏اند؛ شنیده‏ام دشمنْ سرزمین مسلمین را غارت كرده است، مردانشان را كشته یا اسیر كرده است، متعرّض زنان آنها شده است، زیورها را از گوش و دست زنها جدا كرده است. بعد همین على بن ابیطالب- كه ما اظهار تشیع او را مى‏كنیم و نسبت به او حساسیتهاى بى‏معنى و دروغین نشان مى‏دهیم- گفت: «فَلَوْ انَّ امْرَأً مُسْلِماً ماتَ مِنْ بَعْدِ هذا اسَفاً ما كانَ بِهِ مَلوماً بَلْ كانَ بِهِ عِنْدى جَدیراً»اگر یك مرد مسلمان با شنیدن این خبر دق كند و بمیرد، سزاوار است و مورد ملامت نیست.آیا ما وظیفه نداریم كه كمك مالى به آنها بكنیم؟ آیا اینها مسلمان نیستند، عزیزان ندارند؟ آیا اینها براى حق مشروع بشرى قیام نمى‏كنند؟(7)

منابع :

1- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏16 ص 121
2- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏16 ص 122
3- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏17 ص 288
5- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏17 ص 290
6- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏17 ص 291
7- مجموعه‏آثاراستادشهیدمطهرى ج‏17 ص 292


http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif
http://www.salehon.ir/wp-content/uploads/2014/10/5467.gif برچسب‌ها: روز قدس , فلسطین , مرگ بر اسرائیل ,
آخرین عناوین مطالب
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic